IncNet.org.ua IncNet.org.ua

«Медіапростір Україна» видавали сім'ям вимушених переселенці в Дніпрі корм для тварин

«Медіапростір Україна» видавали сім'ям вимушених переселенці в Дніпрі корм для тварин

 Сьогодні волонтери громадської організації «Медіапростір Україна» видавали сім'ям вимушених переселенців корм для тварин. Їжу для хвостатих надала громадська організація «Друг».

 

 

«Ми допомагаємо сім'ям вимушених переселенців з самого початку повномасштабного російського вторгнення. Почали з того, що допомагали знайти житло та влаштуватись у Дніпрі: привозили обігрівачі, ковдри, матраци. Потім надавали продукти харчування, гігієнічні засоби, постільну білизну та корм для тварин, - розповіла Тетяна Вергун, голова організації, - Зараз людям дуже важко. А в кого є домашні улюбленці - то це ж повноцінні члени родини… Є люди, які, тікаючи, забирали з собою ще й сусідських чотирилапих друзів, особливо багато серед таких «переселенців» котів. Тож у нас є сім’ї, де по 4 тварини. Переважно це коти та собаки, але є і кролики, папуги тощо. Тому ми звернулися до зооактивістів з проханням надати їжу для домашніх улюбленців наших підопічних. Обрали сім'ї, де дві та більше тварини, та у кого взагалі скрутне становище».

Сьогодні їжу для тварин отримали 18 сімей, які утримують 25 котів та 19 собак. До кінця тижня передамо корм ще 4 сім'ям.

Детальніше читайте тут. 

Джерело: Кремінщина.

17