IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Мобільні пічки корисні населенню в ситуації відсутності електроенергії, водопостачання та газу

Мобільні пічки корисні населенню в ситуації відсутності електроенергії, водопостачання та газу

Така мобільна пічка зараз працює для більш ніж 250 осіб в одному з кварталів міста Сєвєродонецьк серед багатоповерхівок, які продовжуються руйнуватися снарядами агресору. Вона надає можливість кип’ятити воду та  готувати гарячу їжу, організовувати сушку речей та обігрів.

Щоденні проміжки між обстрілами в Сєвєродонецьку, коли люди можуть вийти з підвалів, тривають 30 хвилин на день. Багато людей продовжують евакуйовуватися з міста, але багато залишаються. Тому, таке оснащення може стати виходом в ситуації ситуації відсутності електроенергії, водопостачання та газу. 

Пічку куплено за рахунок гранту ГО «Фундація «Простір» в рамках співпраці з ПРООН та завдяки інфо- та логістичної підтримки благодійників голів ЛОБО «Фонду громад Луганщини «Хорс» (Ганна Борова), ГО «Донецький молодіжний дебатний центр» (Ольга Донець), ГО «Медіапростір Україна» (Тетяна Вергун). Такі пічки виготовляють умільці-підприємці Івано-Франківщини з ТОВ «Бастіон-СВ». 

Якщо Ви хочете дійсно допомогти людям - купіть таку пічку  та передайте з волонтерами до міста, вона надасть велику користь людям, які продовжують залишатися в місті. Пічка потрібна в кожний двір, де в підвалах ховаються люди.  

Ось відгук тих, хто зараз користується там цим чудом: