IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Солонолиманський ребцентр отримав сучасні бальнеологічні ванни

Солонолиманський ребцентр отримав сучасні бальнеологічні ванни

 Бальнеологія – методика фізіотерапії мінеральними водами, а також лікувальними грязями великого переліку захворювань. Основним методом лікування в бальнеотерапії є різноманітні ванни з корисними мікроелементами, які є чудовим засобом загартовування, тренують систему терморегуляції, нормалізують реактивність організму, функціональний стан його основних систем та прискорюють відновлення порушених функцій.

 

Ванни з мінеральними водами впливають на нервові рецептори шкірного покриву і слизових, сприяють насиченню клітин і тканин цінними мікроелементами, мінеральними речовинами, киснем, інертним газом, нормалізують функціонування органів та систем організму. 

Бальнеологічне обладнання – це особливі функціональні пристосування, розроблені за сучасними, інноваційними технологіями, призначені для проведення з високим ступенем комфорту водних оздоровчих процедур. Морально застаріле обладнання грязелікувальних та бальнеологічних відділень не дає можливості забезпечити повноцінний ефект від процедур, натомість сучасне устаткування дозволяє не лише використовувати цілющі властивості природних ресурсів у процесі реабілітації, а й отримувати процедури у комфортних умовах. 

Так, у межах проєкту «Розвиток потенціалу пілотних закладів охорони здоров’я щодо надання реабілітаційних послуг ветеранам війни та членам їх сімей», Дніпропетровський обласний спеціалізований реабілітаційний центр «Солоний лиман», який спеціалізується на наданні реаблітаційних послуг отримав комплект бальнеологічних ванн різної направленості. 

Вироби застосовуватимуться для проведення масажних процедур для профілактики та лікування посттравматичних станів, запальних процесів, розладів нервової системи, станів виснаження нервово-м’язового апарату верхніх та нижніх кінцівок, а також комплексного відновлення організму після травмувань. 

Проєктом передбачено не лише монтаж та налаштування обладнання безпосередньо на базі кінцевих бенефіціарів, а й практичні навчання персоналу закладів щодо його використання.

Проєкт «Розвиток потенціалу пілотних закладів охорони здоров’я щодо надання реабілітаційних послуг ветеранам війни та членам їх сімей» реалізувала ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» за сприяння ПРООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» за фінансової підтримки урядів Республіки Корея та Німеччини. 

12