IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Серію тренінгів для працівників та працівниць медичних установ розпочато

Серію тренінгів для працівників та працівниць медичних установ розпочато
Команда ГС «ЛАООІ» розпочала проведення навчань для представників та представниць шести закладів охорони здоров’я включених до системи надання реабілітаційної допомоги на реабілітаційних маршрутах, які географічно перебувають у трьох областях України: Львівській, Дніпропетровській та Сумській.
 
Перший тренінг відбувся у Дніпрі за участі представників як релокованих з Луганщини медичних закладів, так і персоналу установ з Дніпра та Дніпропетровської області.
Дводенний тренінг охопив теми правових основ спілкування медичного персоналу з пацієнтами та пацієнтками, комунікацію та стратегії управління конфліктними ситуаціями.
До навчання залучили потужну команду тренерів, які є фахівцями в області психології та юриспруденції.
Тож, раді представити тренерський склад!
Основам спілкування медичного персоналу з пацієнтами навчає Олена Нєстєрова – тренерка з питань неконфліктного спілкування, проєктного менеджменту, викладачка дихальних та тілесних справ для подолання наслідків стресу та тренерка з профілактики емоційного/професійного вигорання та формування стресопружності.
Будувати стратегії управління конфліктними ситуаціями навчає Людмила Проценко – досвідчена психологиня, яка займається розробкою та проведенням тренінгів, та знає як налагодити ефективні взаємодію і діалог та довірчі відносини з людьми. Вміє надати якісну підтримку в складні та кризові періоди життя та має чудові презентаційні навички, здатність мотивувати людей щодо необхідності і розуміння змін тощо.
Про правові аспекти спілкування медичного персоналу зі своїми пацієнтами розповідає В’ячеслав Романенко, адвокат з 13-річним досвідом, юрисконсульт Ярмолинецької багатопрофільної лікарні. Серед професійних навичок тренера – урегулювання конфліктів з пацієнтами лікарні щодо лікарських помилок та правова експертиза організаційно-правових та розпорядчих документів.

Тренінги організували в межах проєкту «Розвиток потенціалу пілотних закладів охорони здоров’я щодо надання реабілітаційних послуг ветеранам війни та членам їх сімей», який реалізує ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» за сприяння ПРООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» за фінансової підтримки урядів Республіки Корея та Німеччини.
26