Серію тренінгів для працівників та працівниць медичних установ розпочато
Перший тренінг відбувся у Дніпрі за участі представників як релокованих з Луганщини медичних закладів, так і персоналу установ з Дніпра та Дніпропетровської області.
Дводенний тренінг охопив теми правових основ спілкування медичного персоналу з пацієнтами та пацієнтками, комунікацію та стратегії управління конфліктними ситуаціями.
До навчання залучили потужну команду тренерів, які є фахівцями в області психології та юриспруденції.
Тож, раді представити тренерський склад!
Основам спілкування медичного персоналу з пацієнтами навчає Олена Нєстєрова – тренерка з питань неконфліктного спілкування, проєктного менеджменту, викладачка дихальних та тілесних справ для подолання наслідків стресу та тренерка з профілактики емоційного/професійного вигорання та формування стресопружності.

Будувати стратегії управління конфліктними ситуаціями навчає Людмила Проценко – досвідчена психологиня, яка займається розробкою та проведенням тренінгів, та знає як налагодити ефективні взаємодію і діалог та довірчі відносини з людьми. Вміє надати якісну підтримку в складні та кризові періоди життя та має чудові презентаційні навички, здатність мотивувати людей щодо необхідності і розуміння змін тощо.

Про правові аспекти спілкування медичного персоналу зі своїми пацієнтами розповідає В’ячеслав Романенко, адвокат з 13-річним досвідом, юрисконсульт Ярмолинецької багатопрофільної лікарні. Серед професійних навичок тренера – урегулювання конфліктів з пацієнтами лікарні щодо лікарських помилок та правова експертиза організаційно-правових та розпорядчих документів.
Тренінги організували в межах проєкту «Розвиток потенціалу пілотних закладів охорони здоров’я щодо надання реабілітаційних послуг ветеранам війни та членам їх сімей», який реалізує ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» за сприяння ПРООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» за фінансової підтримки урядів Республіки Корея та Німеччини.