IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Солонолиманський реабілітаційний центр отримав спеціалізоване обладнання для гігієнічних процедур

Солонолиманський реабілітаційний центр отримав спеціалізоване обладнання для гігієнічних процедур
Невід’ємним аспектом життя будь-якої людини є особиста гігієна. І, якщо в повсякденному житті ми не замислюємось над простими речами як-то прийняття ванни чи душу, то під час реабілітації маломобільні пацієнти та пацієнтки потребують додаткових умов для гігієнічних процедур. У такому випадку в нагоді стають спеціалізовані прилади та обладнання.
 
Так, у межах проєкту «Розвиток потенціалу пілотних закладів охорони здоров’я щодо надання реабілітаційних послуг ветеранам війни та членам їх сімей» реабілітаційний центр «Солоний Лиман» на Дніпропетровщині отримав другу частину реабілітаційного обладнання, яке має підвищити спроможність та якість надання реабілітаційних послуг.
 
Проєкт реалізує ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» за сприяння Програми розвитку ООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» за фінансової підтримки урядів Республіки Корея та Німеччини.
 
У реабілітаційному арсеналі закладу тепер використовуватиметься електричний підйомник для ванної кімнати. Прилад з ручним управлінням гарантує безпеку користувачеві у ванній та оснащений двома накладками білого кольору для спинки і сидіння відповідно. Накладки виконані з пінополіуретану. Легко знімаються для чищення. Також в конструкції передбачено присоски на ніжках, які забезпечують стійкість у ванній, а пульт підйомника – водостійкий, його можна занурювати у воду і не боятися замикання.

Нагадаємо, завдяки проєкту Солонолиманський реабілітаційний центр вже поповнив свою матеріально-технічну базу новим сучасним обладнанням, зокрема, для фізичної реабілітації та соціально-побутової адаптації. Раніше передали ортези, незамінні людям із захворюваннями опорно-рухового апарату, зокрема, після ендопротезування, обладнання для фізичної реабілітації та залів лікувальної фізичної культури, яке наближатиме очікувану виписку та повернення до повсякденного життя.
28