IncNet.org.ua IncNet.org.ua

ГС "ЛАООІ" передала важливі медичні аксесуари медустановам Львівщини

ГС "ЛАООІ" передала важливі медичні аксесуари медустановам Львівщини

Командою ГС «ЛАООІ» розповсюджено протипролежневі матраци серед медичних закладів Львівської області, на лікуванні в яких наразі перебувають важкохворі пацієнти. Також матраци планується розподілити серед закладів Дніпропетровської області.

Пролежень - це змертвіння м'яких тканин на місцях, що утворюються між виступаючими частинами скелета та поверхнею постілі в ослаблених та тяжкохворих пацієнтів, що тривалий час перебувають у нерухомому положенні. Частіше за все вони утворюються на крижкових кістках, сідницях, п'ятках, лопатках, а також під неправильно й туго накладених циркулярних гіпсових пов'язках.

Пролежні – вкрай небезпечна патологія. Щоб уникнути проблеми, потрібно часто міняти положення хворого, що пов'язане з певними складнощами як для самого пацієнта так і для людини, яка забезпечує за ним догляд. Альтернативою цьому є протипролежневий матрац. Принципом дії таких матраців є повітряна флотація: за допомогою компресора в окремі частини матраца почергово вдувається та видувається повітря. Це не дає шкірі довгий час бути притисненою до однієї поверхні, що є головною причиною виникнення пролежнів.

Важливо застосувати матрац у перші години після отримання травми або після операційного втручання. Тому наявність таких пристроїв у медичних установах дуже важлива.

Матраци отримані від наших давніх партнерів БФ «Довіра.Україна». З моменту співпраці з Благодійним Фондом з 2018 року ми завжди вдячні за допомогу та взаєморозуміння.

20