IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Ми різні, але рівні!

Ми різні, але рівні!

Напередодні першого вересня з друкарських верстатів зійшла книга "Світ без меж" – видання про розмаїття та рівність, що доступно та легкою мовою розповідає про інклюзію. Видання призначене для дітей молодшого шкільного віку. Примірники вже поширено серед 20 000 шкіл по всій Україні. Книжку також можна завантажити безплатно за посиланням https://drive.google.com/file/d/1S8_uYMu4-K7QIKNHdVMqZ7ie5JQdlJqs/view?fbclid=IwAR2HhxbJN3WeVuhStoqbtO8Zy3_taR9Dgb_dxwpKNOw09Gg-ngOk9xm40i4

«Світ без меж» описує стани інвалідності і асистивні засоби, якими люди користуються. Також у виданні пояснюється, як розповідати дітям про правила толерантної мови, та формувати в них гідне ставлення до людської унікальності.
 
Авторка видання Анастасія Степула – засновниця громадського об’єднання «Happy Today», що займається просвітницькою діяльністю на тему аутизму. У книзі простою та доступною мовою викладено про крісла колісні та читання пальцями, про вроджені та набуті стани, про букви, що стрибають, та жестову мову. Про все те, наскільки різноманітний наш світ, про наші відмінності та нашу унікальність.
 
Книга корисна не лише дітям, а й їх батькам. Завантажуйте, читайте, живіть життя!
Книгу створено з ініціативи першої леді Олени Зеленської та ГО "Безбар'єрність" за підтримки Мінкульту України.
18