IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Маємо надпрекрасні новини!

Маємо надпрекрасні новини!

Ви знаєте, наскільки наполегливо наша команда працює над тим, аби навколишнє середовище було безбар'єрним та доступним для всіх без виключення. Одне зі складних питань, яке потребує комплексного рішення - доступність залізничних вокзалів та сервісів.

Черги, некомпетентність персоналу, необхідність особистої присутностності на вокзалі під час купівлі квитків та відсутність можливості для їх завчасного придбання, недоступні платформи та вбиральні - невичерпний перелік того, з чим регулярно стикається людина з інвалідністю на наших вокзалах.
Нащастя, менеджмент Укрзалізниці дійсно дослухається до порад та пропозицій, і, хоча і повільно, але впроваджує сучасні норми безбар'єрності в повсякденну роботу залізниці. Так, за повідомленням перевізника наразі запускається новий і важливий сервіс – онлайн-замовлення спеціальних вагонів для осіб з інвалідністю.
Відтепер не потрібно приїздити на вокзал, аби забронювати місце. Хоча можливість замовити вагон безпосередньо у касі також залишається у якості резервної, - йдеться в повідомленні.
 
Сервіс призначено для осіб з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю, пасажирів на кріслах колісних та осіб, які їх супроводжують.
 
Заявку на інклюзивний вагон необхідно подати через онлайн-сервіс принаймні за 3 доби до дати запланованої подорожі. Упродовж 24 годин оператори УЗ візьмуть заявку в роботу та зв’яжуться із замовником послуги.
 
Отримати та сплатити квитки можна в касі не пізніше ніж за 1 годину до відправлення поїзда.
 
Статус заявки можна уточнити 0 800 503 111.
19