IncNet.org.ua IncNet.org.ua

ГС "ЛАООІ" отримала крісла колісні від Благодійного Фонду «Довіра.Україна»

ГС "ЛАООІ" отримала крісла колісні від Благодійного Фонду «Довіра.Україна»

Завдяки програмі разової допомоги від Nova Poshta Humanitarian та друзям Асоціації колісні засоби дістались адресатів, які проходять реабілітацію, абсолютно безкоштовно.

Наша Спілка тривалий час співпрацює з Благодійним Фондом "Довіра.Україна": свята для дітей Луганщини такі, як щорічна «Ялинка бажань» у Сєвєродонецьку - одні з найяскравіших етапів багаторічної дружби. Днями ГС "ЛАООІ" отримала від партнера цінний вантаж - крісла колісні для наших боронців, які отримали бойові травмування внаслідок збройної агресії російської федерації та наразі проходять реабілітацію, зокрема, в Дніпрі на базі Дніпровського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства та Дніпровського обласного спеціалізованого ребцентру "Солоний Лиман".
 
Завжди відкритими залишаються питання логістики, адже переміщення великогабаритних вантажів територією України тягнуть за собою чималі фінансові витрати. Даний транш допомоги дістався адресатів абсолютно безкоштовно завдяки Нова пошта та нашому давньому другу Цвєтний Ігор. Ми скористались гуманітарною програмою від українського лідера експрес-доставок і не лише транспортні витрати, а й пакування та зберігання вантажу виявились для нас пільговими, а оплату різниці у фактичній вазі вантажу та дозволеній масі за пільговим промокодом покрив наш друг та товариш пан Ігор Цвєтний.
 
 
Дякуємо за співпрацю!
19