IncNet.org.ua IncNet.org.ua

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!!!

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!!!

Мінсоцполітики: Громадські організації, які опікуються людьми з інвалідністю, можуть отримати державну підтримку в розмірі до півмільйона гривень

Громадські об'єднання, що надають соцпослуги людям з інвалідністю, можуть отримати у 2023 році державну підтримку в розмірі до 500 тис. грн. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю приймає конкурсні проєкти до 7 вересня поточного року.

«Цьогоріч конкурс для громадських організацій, які представляють людей з інвалідністю, орієнтований на надання соціальних послуг. Ці послуги – виключно про доступ людини з інвалідністю та її родини до професійної допомоги в своїй громаді, забезпечення доступу до підтриманого проживання, догляду вдома, працевлаштування, адаптацію», – зазначила заступниця Міністра соціальної політики України Уляна Токарєва.

Наразі значно більша кількість людей потребує підтримки та допомоги, особливо це стосується найбільш вразливих категорій населення. Тому держава залучає громадські організації для спільної взаємодії в цьому напрямі, фінансуючи надання ними соціальних послуг.

15