IncNet.org.ua IncNet.org.ua

На Львівщині відбулась акція "Прапор Героїв"

На Львівщині відбулась акція "Прапор Героїв"

Другий рік поспіль на Львівщині на базі реабілітаційного центру «Галичина» проводиться акція «Прапор Героїв». Цьогоріч до заходу традиційно долучились очільниця Львівського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Галина Мисаковець та команда Громадської спілки «Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю» на чолі з головою її правління Миколою Надулічним. 

 

 

Щодня ті, хто віддав частину своєї душі та себе нашій країні знаходять в собі нові ресурси задля подолання болю та смутку, зневіри та туги: наші боронці, які отримали травмування внаслідок бойових дій адаптуються до нових реалій, навчаються повноцінному життю з протезами та повертають собі незалежність. Незалежність в рухах, діях та здійсненнях їх цілей. 

Напередодні Дня Незалежності в День Державного Прапору на території ребцентру «Галичина» синьо-жовтий стяг гідності та свободи підіймали саме вони – наші Захисники, які відстоюють нашу з вами незалежність ціною власного здоров’я. 

«Наш прапор – це символ вільної людини. В ньому відображається незламний український дух. І завдяки вам, наші захисники та захисниці, ми сьогодні маємо можливість відзначати це свято!», - зазначив Микола Надулічний. 

Метою акції є підняття морально духу захисників та захисниць, які частину себе втратили на війні. Кожному з них сьогодні вручено синьо-жовтий прапор непереможності та іменні подяки за мужність та самовіддане служіння українському народу від генерального директора Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Віталія Музиченка. 

«Сьогодні прапор підіймається на честь Захисників Батьківщини. І це є прапор Героїв, які частину себе втратили на війні заради того, аби наша держава була сильною, незалежною та оновленою», - зазначила у вітальному слові пані Галина Мисаковець, голова Львівського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

9