IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Співпраця і партнерство заради розвитку системи надання реабілітаційних послуг - підписано Меморандум

Співпраця і партнерство заради розвитку системи надання реабілітаційних послуг - підписано Меморандум

Для повернення людини до нормального життя після важких травмувань необхідно декілька факторів, найважливіший з яких – якісна та професійна реабілітація. Ребцентр "Солоний Лиман", який влучно називають перлиною Дніпропетровщини, надає широкий спектр послуг, націлених на відновлення всіх життєвих та психічних функцій людського організму. 

 

Установа з понад 75-річною історією протягом календарного року надає реабілітаційні послуги понад 3500 дорослим та 1200 дітям. Нині в закладі перебувають близько 90% ветеранів, екскомбатантів та військовослужбовців Збройних сил України. Решта – цивільні громадяни. Грязелікування та апаратна і медикаментозна фізіотерапія, фізкультура та масаж, найкращі практики та доказові підходи націлені на реалізацію головної цілі – повернення людини до максимально активного повсякденного життя, яке вона мала до травмування.

У межах проєкту «Розвиток потенціалу пілотних закладів охорони здоров’я щодо надання реабілітаційних послуг ветеранам війни та членам їх сімей» між нашою Спілкою та реабілітаційним центром «Солоний Лиман» підписано Меморандум, метою якого є співпраця і партнерство заради розвитку системи надання реабілітаційних послуг, виявлення проблемних питань у наданні таких послуг та сумісний пошук шляхів їхнього вирішення. 

У межах проєкту Центр отримає комплект реабілітаційного обладнання, яке має підвищити спроможність та якість надання реабілітаційних послуг, а залучена до проєкту соціологічна група проведе комплексне дослідження потреб та проблем закладу охорони здоров’я. 

Проєкт реалізує ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» за сприяння Програми розвитку ООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» за фінансової підтримки урядів Республіки Корея та Німеччини. 

19