IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Підписано меморандум про співпрацю між ГС "ЛАООІ" та Міською клінічною лікарнею № 4 (м.Дніпро)

Підписано меморандум про співпрацю між ГС "ЛАООІ" та Міською клінічною лікарнею № 4 (м.Дніпро)

Лікарні Дніпропетровська – форпост евакуаційних маршрутів травмованих внаслідок бойових дій ветеранів та екскомбатантів, а також частково, цивільних. Саме Дніпро виступає центральним хабом порятунку постраждалих від війни: близько десяти лікарських закладів надають цілодобову допомогу пораненим. Серед них Міська клінічна лікарня № 4.

 

Відділення фізичної та реабілітаційної медицини слугує базою практичної частини інтернатури для лікарів-інтернів фізичної та реабілітаційної медицини. Унікальне в своєму роді для України, воно працює у нон-стоп режимі, надаючи допомогу пораненим у гострому та підгострому періодах. Відділення укомплектовано сучасним обладнанням та устаткуванням, як для успішної реабілітації, так і для комфортного перебування в закладі під час її проходження: щоденно близько чотирьох десятків пацієнтів отримують сучасні та якісні реабілітаційні послуги, аби якнайшвидше відновитись після тяжких хвороб чи травмувань. 

У межах проєкту «Розвиток потенціалу пілотних закладів охорони здоров’я щодо надання реабілітаційних послуг ветеранам війни та членам їх сімей» між нашою Спілкою та Міською клінічною лікарнею № 4 підписано Меморандум, метою якого є співпраця і партнерство заради розвитку системи надання реабілітаційних послуг, виявлення проблемних питань в наданні таких послуг та сумісний пошук шляхів їхнього вирішення. 

Проєкт реалізує ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» за сприяння Програми розвитку ООН у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» за фінансової підтримки урядів Республіки Корея та Німеччини. 

Фото: А.Ніколаєнко

20