IncNet.org.ua IncNet.org.ua

фест "Політ з одним крилом"

фест "Політ з одним крилом"

У Новояворівську на Львівщині відбувся V Всеукраїнський фестиваль творчості людей з інвалідністю «Політ з одним крилом». Цьогоріч фест відсвяткував свій п'ятирічний ювілей та набув статусу міжнародного.

Чи не кожен зараз каже: "Розваги та концерти не на часі, бо в країні йде війна". І це правда на 100%. І рішення взяти участь у жюрі цього фесту далось нам, луганцям, дуже складно. Область в окупації. Міста та села Сходу методично руйнуються росіянами. На фронті гине квіт нашої нації. Проте побувавши на фестивалі ми жодним чином не пожаліли про своє рішення! І ось чому!
З близько сотні учасників майже кожен, не змовляючись один із одним, обрав тематикою душу та серце нашої країни. Мотивуючі патріотичні пісні та проникливе декламування віршів про долю та життя України стали тим об'єднуючим знаменником, який не лише подарував нам вир почуттів та емоцій, а й дав масивний поштовх до подальшої плідної роботи на Перемогу!
Так, однією з наймолодших учасниць фестивалю стала першокласниця Аліна Вахула, яка, попри хвилювання, розчулила публіку піснею "Забороніть війну". А нас вразили наші земляки - діти з Бахмуту, які через повномасштабне вторгнення росії змушені жити та навчатись у Львові.
"Неможна сказати, що серед учасників конкурсу хтось переміг, а хтось програв. Кожен конкурсант продемонстрував не лише свій талант, а й душу. Тому всі вони - переможці, - прокоментував захід запрошений до складу його жюрі очільник ГС "ЛАООІ" Микола Надулічний, - Проте особисто наші душі взяли в полон слабочуючі діти з Бахмуту, які зворушливо виконали... жестовою мовою пісню "Місто Лева" гурту "Океан Ельзи".
Учасники гурту навчаються у Львівській школі Марії Покрови і нам би дуже хотілось встановити з ними зв'язок! Друзі, якщо ви знаєте хлопців та дівчат, скиньте їм цей допис, нехай зв'яжуться з нами! Діти, якщо саме Ви читаєте наш допис - напишіть нам!
P.s. Oрганізатором фестивалю стали партнери та друзі нашої Асоціації - Соціальний центр «Регіна» та Наталія Кулик - засновниця закладу, депутатка та інклюзивна радниця громади.
Ну, а ми, звісно, прийшли "жюріти" не з порожніми руками та подарували безмежно талановитим учасникам презенти від Асоціації!
14