IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Реабілітація – запорука вдалого повернення до повсякденного життя після травмувань

Реабілітація – запорука вдалого повернення до повсякденного життя після травмувань

Ми переживаємо надважкі часи. Через ворожі обстріли наші захисники та цивільні щоденно отримують поранення різного ступеня важкості. Після першої допомоги та тривалого спеціалізованого лікування постає питання відновлення функціональності на наступному надважливому етапі реабілітації. Як фізичної так і психологічної. Адже саме стала реабілітація допомагає людині повернутись до звичного життя, повноцінно працювати та співіснувати в суспільстві.

Наша невгамовна команда презентує вашій увазі новий проєкт під назвою «Розвиток потенціалу пілотних закладів охорони здоров’я щодо надання реабілітаційних послуг ветеранам війни та членам їх сімей».

Реципієнтами виступають шість закладів охорони здоров`я, включених до системи надання реабілітаційної допомоги на реабілітаційних маршрутах, які географічно знаходяться у трьох областях України: Львівській, Дніпропетровській та Сумській. В цих же областях буде забезпечено впровадження навчальної програми “Ефективне спілкування з пацієнтом”.

В рамках реалізації проєкту пілотні заклади братимуть участь в комплексному дослідженні потреб та проблем щодо надання послуг із реабілітації, а також отримають відповідні рекомендації щодо підвищення ефективності власної діяльності в зазначеному напрямку.

Два пілотних заклади отримають комплекти сучасного реабілітаційного обладнання із обов’язковим навчанням персоналу його використанню. 

Також ми проведемо комплексне дослідження потреб та проблем закладів охорони здоров’я із наступною розробкою рекомендацій, а також кабінетне дослідження наявного провідного закордонного досвіду впровадження реабілітаційних програм для ветеранів бойових дій.

У підсумку ми організуємо прес-конференцію із залученням представників влади різних рівнів, закладів охорони здоров`я, незалежних фахівців, експертів, профільних громадських організацій, ветеранської спільноти, ЗМІ та презентуємо результати дослідження. 

 

То ж, до роботи!

32