IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Борщова: життя в руїнах із надією на майбутнє

Борщова: життя в руїнах із надією на майбутнє

Пів року окупації в селі не було ані світла, ані газу. Люди жили в страху, адже Борщову обстрілювали цілодобово. 

 

 

Хоча розмінування розпочалось відразу після деокупації, територією села досі зустрічаються уламки та міни, то ж наш волонтерський десант не лише дивиться у заплакані очі місцевих, а й пильно вдивляється у траву, аби не наступити на смертоносне заліззя. 

Постокупаційний період для тутешніх виявився одночасно радісним та випробувальним. Оговтавшись після російського іга людям довелось розпочинати життя з нуля: заводити худобу, лагодити будинки, наводити лад та розбирати завали. Проте в майбутнє всі без виключення дивляться із впевненістю та надією: все є і буде Україна!

Звісно, що на допомогу мешканцям Борщової прийшов наш волонтерський десант із вкрай необхідними будівельними матеріалами та інструменти: Громадською Спілкою «ЛАООІ» за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) реалізується проєкт який передбачає комплекс логістичних та адміністративних послуг з доставки та розподілу матеріально-технічних засобів домогосподарствам у 8 громадах Харківської області, населені пункти яких зазнали найбільших руйнувань від ворожих обстрілів.

29