IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Курилівка: життя в надії

Курилівка: життя в надії

"Вранці 25 вересня 2022 року російська диверсійна група із засідки розстріляла автоколону з цивільними мешканцями в 7 автомобілях, які намагались евакуюватись із зони бойових дій. Виявлено тіла 26 жертв розстрілу. Серед них 13 дітей та вагітна жінка... Поранених - добивали", - новина, яка вивела невеличке село на Харківщині в топ інформаційного простору. 

 

 

Село Курилівка було в окупації півроку. Окупанти методично руйнували приватну інфраструктуру залишаючи від помешкань мирних мешканців руїни. 

Зараз сюди повертаються люди та намагаються облаштувати побут. Проте банальна нестача коштів стає справжньою перепоною для сну під непротікаючим дахом. 

На допомогу місцевим прийшов наш волонтерський десант із вкрай необхідними будівельними матеріалами та інструменти, адже Громадською Спілкою «ЛАООІ» за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) реалізується проєкт який передбачає комплекс логістичних та адміністративних послуг з доставки та розподілу матеріально-технічних засобів домогосподарствам у 8 громадах Харківської області, населені пункти яких зазнали найбільших руйнувань від ворожих обстрілів.

26