IncNet.org.ua IncNet.org.ua

«Інклюзивна мережа громадських радників Луганської області» відвідала місто Золоте

«Інклюзивна мережа громадських радників Луганської області» відвідала місто Золоте

Проведено зустріч 10 червня 2019 року в м.Щастя на тему "Діалог про інклюзію в місті Щастя". У зустрічі взяло участь 24 учасників, представників громадських організацій, представників органів влади, зацікавлені особи із числа населення та активісти організацій громадянського суспільства.

В результаті:

1. Було виявлено зацікавлених осіб з числа населення та активістів 2 особи, які побажали бути інклюзивними радниками для реалізації проекту «Інклюзивна мережа Громадського радників Луганської області»;

 

2. Були проведені навчальні презентації з тем, як об'єднатися в мережу, що стане постійним діалоговим інструментом для зацікавлених сторін (влади, громадськості і бізнесу), досвідчених в питаннях інклюзії у всіх сферах життя, здатними працювати як команда для аналізу, моніторингу, оцінки потреб, адвакації та захисту прав людей з інвалідністю, готових об'єднати свої зусилля і надалі напрацьовувати, впроваджувати спільні проектні ідеї, засновані на основі кращих практик роботи;

 

3. Обговорили те, як посилити роботу таких осіб як інклюзивні громадські радники Луганської області. Спілкувались про те, як підвищити рівень розуміння питань інклюзії та сучасних трендів у різних сферах життя та населення.

Таким чином учасники зустрічі:

- проаналізували зміст активного громадянства;

- визначили наскільки окремі політики та проекти орієнтовані на участь членів громади, зокрема, молоді;

- поділилися власним досвідом реалізації молодіжних ініціатив на локальному рівні;

- в групі створено умови для побудови діалогу між ними;

- створено психологічні та комунікативні умови для формування сталих зв’язків для їхньої подальшої співпраці;

- структурували знання щодо розуміння визначення понять «громада», «активізація громади», мобілізація громади», «розвиток громади».

 

87