IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Відомі та натхненні: новояворівські інклюзивні радниці працюють на користь громади

Відомі та натхненні: новояворівські інклюзивні радниці працюють на користь громади

Проєкт «Мережа радників з інклюзії» впроваджується  ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» та виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Наталія Кулик та Надія Пелих в Новояворівській громаді відомі чи не кожному її мешканцю. Наталія - депутатка та громадська діячка, яка опікується дітьми та дорослими людьми з інвалідністю. Надія - практична психологиня, директорка Новояворівського інклюзивно-ресурсного центру працює з дітьми з особливими освітніми потребами від раннього віку до категорії «18+». 

Обидві жінки взяли участь у проєкті "Мережа радників з інклюзивності", який реалізувала наша Спілка у Львівській та Івано-Франківській областях, і віднедавна вони ще й інклюзивні громадські радниці Новояворівскої громади.

Ними вже ініційовано ряд активностей в своїй громаді, зокрема проведено оцінку доступності публічних просторів, а проблеми в місті та громаді активно вирішуються спільно із місцевою владою, яка не стоїть осторонь проблем інклюзії та безбар'єрності. 

Цікавеньке відео вже готове)))

 

229