IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Випускники інклюзивної школи: підсумки

Випускники інклюзивної школи: підсумки

У Львові відбувся підсумковий круглий стіл проєкту «Мережа радників з інклюзії». 

 

В рамках реалізації проєкту ми навчили дванадцятьох представників шести громад Львівщини та Івано-Франківщини бути опорою для своїх земляків: допомагати людям з інвалідністю та маломобільним громадянам лишатись повноцінними членами соціуму та не відчувати бар’єрів в навколишньому просторі.

Ми провели два модулі Школи та навчили наших радниць аспектам безбар’єрності, медійності, соціології, основам проєктного менеджменту, публічним виступам. 

 

Підготовлена мережа інклюзивних радників вже сьогодні демонструє здатність працювати як команда по просуванню в регіоні принципів інклюзивного дизайну з використанням інструментів аналізу, моніторингу, оцінки потреб, адвокації, трансформації конфліктів, тощо. Впевнені, мережа інклюзивних радників стане постійно діючим діалоговим інструментом для зацікавлених сторін, зокрема влади, громадськості та бізнесу, які готові просувати ідеї універсального дизайну у всі сфери життя своїх громад.

Аби команді радників працювалось легше ми забезпечили їх спеціалізованою літературою: Альбом безбар'єрних рішень, створений Першою леді Оленою Зеленською ми адаптували у друковану форму, а Довідники про реінтеграцію ветеранів з інвалідністю та доступнісь інформування та оповіщення в кризових ситуаціях, разом з Методичними рекомендаціями щодо евакуації осіб з інвалідністю люб'язно надали наші партнери з ПРООН!) 

Проєкт «Мережа радників з інклюзії» впроваджується  ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» та виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Працюємо далі!)))

157