IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Хакатон міні-проєктів: стали відомі переможці конкурсу

Хакатон міні-проєктів: стали відомі переможці конкурсу

Ми продовжуємо реалізацію амбітного проєкту із впровадження мережі проактивних громадських радників з інклюзії у шести громадах Львівської  та Івано-Франківської областей і раді повідомити про підсумки проведеного конкурсу міні-проєктів у форматі Хакатону.

Отже! Ми хотіли виявити кращі інноваційні проекти у сфері розвитку соціальної інклюзії та безбар’єрності в громадах-учасницях: Комарнівській, Великолюбінській, Нововорівській, Івано-Франківській, Болехівській, Богородчанській та Галицькій та ставили собі на меті стимулювання активності інклюзивних громадських радників із наданням їм можливості проявити себе, реалізувати свої знання і навички. 

Презентовані ідеї розглянула експертна рада з числа зовнішніх стейкхолдерів (в тому числі представників проєкту «Зміцнення громадської довіри» UCBI III) та менторів проєкту за критеріями відповіднності пріоритетам грантового конкурсу, узгодженості мети, завдань та методів виконання, конкретності, досяжності та практичності результатів, відповідності потребам цільової аудиторії , продемонстрованої спроможності запропонованої команди впоратись з заходами, що описані в проектній пропозиції, якості публічної презентації, обґрунтованості та збалансованості бюджету проекту. 

Впевненими переможицями стали:

- Комарнівська громада із ідеєю облаштування гусеничного підйомника у будівлі КНП "Комарнівська багатопрофільна лікарня";

- Галицька громада із проєктом сенсорної кімнати мрії.

Працюємо далі!

118