IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Далеко від дому, але з Україною в серці: Тепла ялинка вітає дітей Луганщини

Далеко від дому, але з Україною в серці: Тепла ялинка вітає дітей Луганщини

Є в нас одна чудова традиція – під час різдвяних свят об’єднувати зусилля та вітати діток Луганщини, що належать до родин соціально вразливих категорій. Цього року попри традиційні правила на жаль ми не можемо всі зібратися разом, але це не заважає нам надавати підтримку потребуючим, а проект взагалі набуває міжнародних масштабів.

У такий непростий час - в умовах повномасштабної військової агресії з боку рфії, українці Луганщини розкидані по всьому світу. І весь цивілізований світ розділяє горе і біль українського народу, намагаючись підтримати. На цей раз до команди ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» та ГО «Мама Діє» доєдналась італійська компанія Convergenze SpA Societa Benefit.

В результаті роботи дружньої команди благодійників для діток Луганщини з інвалідністю, що наразі перебувають у місцях тимчасового проживання на відносно безпечній території України, було зібрано більше 100 кілограмів теплого одягу та взуття.

За індивідуальними розмірами та потребами дітей було зібрано більше 30 посилок, які надійшли родинам за допомогою українських поштових сервісів. Мережа інклюзивних громадських радників невпинно працює в екстрених умовах без кордонів задля добробуту соціально вразливих осіб. 

 

62