IncNet.org.ua IncNet.org.ua

ГС «ЛАООІ» - це неймовірна команда яка здатна працювати 24/7/365(6), полегшуючи життя оточуючих

ГС «ЛАООІ» - це неймовірна команда яка здатна працювати 24/7/365(6), полегшуючи життя оточуючих

Ми підбили підсумки своєї минулорічної діяльності і нам є про що розповісти

24 лютого 2022 року ми всі прокинулись в новій реальності: кривава війна не оминула жодного громадянина України. Кожен автоматично став жертвою російської агресії, що в свою чергу привело до гуманітарного колапсу у державі.
⚙️З початку березня наша команда активно працює задля стабілізації гуманітарної стану, а головним завданням нашої спілки є – всебічна підтримка людей, що постраждали в результаті бойових дій.
✅З початку повномасштабного вторгнення ГС «ЛАООІ» відправила до Луганської, Донецької, Харківської та Дніпропетровської областей сотні тонн гуманітарного вантажу. Це якісні продукти харчування, в тому числі для дітей, ліки, засоби особистої гігієни, побутова хімія, будівельні матеріали, одяг, бронежилети, каски, побутова техніка, спеціалізоване обладнання для людей з інвалідністю.
Звісно, що все це не вдалось би реалізувати без надійних партнерів: як з України так і закордонних друзів.
✅Завдяки співпраці з ПрАТ «Миронівська птахофабрика «Наша Ряба» з лютого 2022 р. нашою командою на Луганщину доставлялась м’ясна продукція у якості гуманітарної допомоги. Загалом у міста області, які щодня потерпали від потужних обстрілів було привезено 140 тонн на загальну суму 14 мільйонів гривень.
✅Коли Попасну руйнували росіяни ми разом з Всеукраїнською Благодійною Організацією «Турбота про літніх» та чеською "Freedom boxes" доставляли туди продукти харчування.
✅У тісній співпраці із Латвійськими та Італійськими партнерами передано на Луганщину 120 тонн продуктів харчування, засобів гігієни та одягу для дорослих та дітей.
✅Мешканці охоплених війною громад на Сході України отримали продовольчу допомогу, в рамках спільної співпраці з Благодійний Фонд "Довіра. України" : 25 тонн ліків та 40 тон гігієнічних засобів та продуктових наборів.
✅У співпраці з МБФ "Руки друзів" за підтримки UNICEF Ukraine лікарня та фельдшерські пункти, бомбосховища при школах та готелю, який діяв на той час як центр перебування переміщених осіб м. Миколаївка (Донецької обл.) отримали дезінфікуючі засоби для рук та поверхонь, швабри для підтримки чистоти, рідке мило, та інституційні набори із дезінфектантами та миючими засобами загальною вагою в десять тонн.
✅650 мешканців Сходу отримали прихисток за кордоном: у співпраці з Урядами Італії та Великобританії наша команда провела масштабну евакуаційну кампанію біженців із подальшим їх розміщенням в країнах-партнерах.
✅Ми не залишаємо без уваги нікого: вухатих та хвостатих, яких покинули їх хазяї на Луганщині ми забезпечували кормом. Продовжуємо це робити і зараз, допомагаючи вигодовувати собачок та кішок у притулках Донеччини.
✅Ми допомагаємо таким самим волонтерам як ми і намагаємось захистити їх від ворожого заліззя: протягом періоду нового етапу війни росії проти України нами закуплено та передано 60 комплектів бронежилетів та касок.
☑️На жаль у співпраці з партнерами було закуплено 2200 трун для поховання цивільних…
✅З квітня 2022 року ГС «ЛАООІ» впроваджується проєкт «Розповсюдження екстреної натуральної допомоги для людей, що постраждали від конфлікту на сході України». Мешканці прифронтових, деокупованих та постраждалих населених пунктів Луганської, Донецької, Харківської та Дніпропетровської областей отримують набори непродовольчих товарів, гігієнічні набори для всієї родини та, окремо, для дітей, набори для догляду за людьми похилого віку, понад 550 тон наборів якісних продуктів харчування, набори для екстреного аварійного укриття побитих будинків, інституційні гігієнічні набори для закладів.
✅У партнерстві з ПРООН 13 соціальних центрів та установ на Львівщині отримали бойлери та кухонне обладнання. Нині там мешкають понад 2 000 людей, серед яких понад 400 ВПО. У переважній більшості це люди з інвалідністю та люди поважного віку, які потребують додаткового піклування. Обладнання було закуплено за кошти, виділені Партнерством ООН із захисту прав людей з інвалідністю.
✅ Завдяки співпраці з ПРООН було також закуплено та розповсюджено пральні машинки, сантехніку та побутову техніку, бойлери, генератори, пандуси, сонячні панелі, садова техніка на загальну суму у чотири мільйони гривень.
Також на суму у 1 мільйон 360 тисяч гривень закуплено обладнання, засоби реабілітації та меблі для людей які проживають в тимчасово пристосованих приміщеннях для перебування ВПО.
✅ У співпраці з міжнародними партнерами було закуплено для Луганської області генератори, портативні сонячні панелі, портативні електростанції, повербанки, планшети, камери зовнішнього спостереження. Загальна сума закупівлі склала 100 тисяч доларів США.
✳️ Це лише невеличка частина нашої повсякденної роботи за буремний 2022-й рік. В контрнаступаючий 2023-й ми увійшли із активною діяльністю традиційно направленою на покращення та полегшення умов життя як наших старих земляків, так і нових – мешканців тих громад, де члени нашої команди знайшли собі прихисток.
❇️Дякуємо всім тим, хто лишався з нами протягом минулого року – нашим міжнародним партнерам та друзям.
Щиро вдячні всім, хто вірить в нас та підтримує!
Впевнені в тому, що цьогорічна робота нашої команди принесе ще більше радісних посмішок та розправлених плечей!
Разом і до перемоги!
13