IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Громади Дніпропетровської області отримують допомогу для облаштування шелтерів

Громади Дніпропетровської області отримують допомогу для облаштування шелтерів

На суму майже 600 000 гривень надано допомогу тимчасовим прихисткам у Синельніковському та Новомосковському районах Дніпропетровщини

Так, з метою покращення поточних житлових умов для вимушених переселенців, до Миколаївської селищної ради, яка опікується вимушеними переселенцями від початку повномасштабного вторгнення, Громадською спілкою «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» в рамках реалізації проекту з оцінки і покращення доступності місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровській області для вразливих категорій населення, зокрема людей з інвалідністю, надано холодильник, ряд спеціалізованих меблів, допоміжних засобів та обладнання на суміу понад 540 000 гривень.
Другий транш допомоги отримала Губиниська громада,яка від початку повномасштабного вторгнення дала тимчасове житло декільком тисячам нужденних українців, зокрема особам з інвалідністю. Тож спеціалізоване обладнання стане при нагоді тим, хто опинився у скрутних життєвих обставинах через агресію росії.
Проєкт реалізується за сприяння ПРООН (UNDP Ukraine / ПРООН в Україні) у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
182