IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Прихисток в Дніпрі отримав допомогу від міжнародних донорів

Прихисток в Дніпрі отримав допомогу від міжнародних донорів

Навчально-виробниче підприємство Українського товариства сліпих як шелтер почало працювати з перших днів війни – з 25 лютого. Спочатку сюди приймали виключно членів Українського товариства сліпих, але пізніше, коли кількість переселенців побільшала – кожного, хто потребував допомоги.

Від початку повномасштабного вторгнення частину офісних приміщеннь підприємства УТОС працівники переобладнали під житлові. При розміщенні тут біженців акцент робиться на осіб з інвалідністю по зору. В місці компактного проживання мешкає близько сотні постояльців, проте за час війни тут на певні проміжки часу знаходили прихисток понад тисяча нужденних українців. 

З метою покращення поточних житлових умов для ВПО в рамках проекту з оцінки і покращення доступності місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровській області для вразливих категорій населення, зокрема людей з інвалідністю, який реалізується за сприяння ПРООН (UNDP Ukraine / ПРООН в Україні) у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу Громадською спілкою «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» закуплено та передано до шелтеру необхідне обладнання та устаткування. 

Двокамерний холодильник, стілець для душу, загальнолікарняні ліжка з матрацами тепер слугуватимуть українцям, які опинились у скрутних життєвих обставинах внаслідок агресії росії.

168