IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Волоське - прихисток на березі Дніпра

Волоське - прихисток на березі Дніпра

Село Волоське вперше дало прихисток біженцям зі Сходу ще у 2014 році. Тоді в селі під Дніпром БФ «Помагаєм» було створено Центр для переселенців і за літо 2014 року через нього пройшло понад 700 людей. 

26 лютого 2022 року роботу Центру було поновлено через новий виток кривавої агресії росії. Діяльність Центру зорієнтували на родини з дітьми та людей з інвалідністю. На початку повномасштабної війни шелтер був транзитним, згодом, коли потік біженців спав в шелтері на постійній основі залишились проживати близько 130 людей, а загалом за час активної фази війни Шелтер дав тимчасовий дах над головою понад трьом тисячам нужденних українців. 

В прихистку проживають і особи з інвалідністю, то ж в рамках проекту з оцінки і покращення доступності місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровській області для вразливих категорій населення, зокрема людей з інвалідністю, який реалізується за сприяння ПРООН (UNDP Ukraine / ПРООН в Україні) у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу ГС «ЛАООІ» придбала та передала холодильник та спеціалізовані меблі для мешканців шелтеру з числа людей з інвалідністю: ліжка з матрасами, спеціальний надліжковий стіл, стілець для душу, ширми. 

Впевнені, невеличкий вклад допоможе людям з великим серцем забезпечувати вимушеним біженцям гідні умови проживання у шелтері. 

 

Дякуємо за допомогу нашим міжнародним партнерам, а керівництву шелтера за благородну допомогу українцям!

143