IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Першотравенськ отримав допомогу для облаштування шелтеру

Першотравенськ отримав допомогу для облаштування шелтеру

Першотравенськ на Дніпропетровщині від початку повномасштабного вторгнення прихистив декілька тисяч вимушених біженців, в тому числі з маломобільних груп та з інвалідністю. За даними міськради, переважно це люди з Донеччини й Луганщини. Як і в ряді населених пунктів України під місця компактного проживання тут переобладнали комунальні заклади. Серед них ясла-садок комбінованого типу «Білочка».

Станом на жовтень в шелтері мешкало 50 людей включно з дітьми. 

З метою покращення поточних житлових умов для ВПО Громадською спілкою «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» здійснено моніторингові візити до місць компактного проживання вимушених переселенців в рамках проекту з оцінки і покращення їх доступності. 

За з’ясованими потребами до шелтера передано холодильник двокамерний (з морозильною камерою), столик надліжковий підсилений, ходунки нерегульовані, не складані для дорослих, ходунки  регульовані, з двома колесами крокуючі, складані  для  дорослих, ліжко  загальнолікарняної  моделі, матрац 1-но секційний у з`ємному чохлі з водонепроникної тканини, стілець туалетний  сталевий  регульований  з  відкидними поручнями, стілець туалетний  сталевий  регульований  з  відкидними поручнями, сидіння для ванни зі спинкою  на загальну суму у понад 95 тисяч гривень.

Проєкт реалізується за сприяння ПРООН (UNDP Ukraine / ПРООН в Україні) у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

93