IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Радниці з інклюзії Болехівської громади: хто впроваджуватиме ідеї безбар'єрності в життя ОТГ?

Радниці з інклюзії Болехівської громади: хто впроваджуватиме ідеї безбар'єрності в життя ОТГ?

Триває проєкт "Мережа радників з інклюзії", який наша команда реалізує у шести громадах Львівщини та Франківщини! Ми провели ряд мотиваційних зустрічей із тоді ще кандидатами на посади радників, успішно завершили Школу і тепер знайомимо вас із тепер вже нашими колегами!

Раді представити вам радниць з інклюзії Болехівської громади. Файні жінки-чиновниці вирішили не залишатись осторонь від людяності: вони прагнуть поглиблено вивчити проблематику інклюзії та безбар’єрності. 

Отже!

Юлія Уханська народилася в м. Болехів, Івано-Франківської області. Має вищу освіту: у 2008 році закінчила Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю – управління персоналом та економіка праці.  Трудову діяльність розпочала з контролера-ревізора Долинського районного контрольно-ревізійного відділу контрольно - ревізійного управління в Івано-Франківській області з 2021 по даний час працює в Болехівській міській раді на посаді головної спеціалістки відділу з питань економіки інвестицій та туризму виконавчого комітету Болехівської міської ради та відповідає за проектну діяльність в громаді. 

Раніше пані Юлія працювала у сільській раді секретарем Тисівської сільської ради та мала тісний контакт із самим людьми. Каже, спілкуючись з громадянами, які не мають жодних проблем зі здоров’ям, бачила, наскільки їм важко зорієнтуватись навіть в тому, куди звернутись для вирішення тих чи інших питань. 

«А що сказати про осіб з інвалідністю, які не мають повного доступу до інформації та, відповідно, до будь яких структур? Я розумію, що потрібна така людина, яка координуватиме та об’єднуватиме таких людей, дізнаватиметься про їх проблеми, та скеровуватиме у вірному напрямку», - ділиться жінка.

Разом з Юлією над безбар’єрністю Болехівської громади працюватиме її корінна мешканка пані Наталія Іваночко. 

У 2005 році жінка закінчила Івано-Франківський інститут права, економіки та будівництва  отримавши  базову вищу освіту  за напрямом підготовки  «Економіка і підприємництво та здобула кваліфікацію бакалавра з обліку і аудиту. У 2018 році закінчила Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». 

З 2005-2013 пані Наталія працювала у Народному домі м. Болехова керівницею драматичного колективу та гуртка художнього слова, з 2013 по 2017 пробіймала посаду художньої керівниці у Будинку культури с. Гузіїв,  а з  2017 року працює директоркою Болехівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«Поняття «радник з інклюзії» для нас нове, а все нове потрібно вивчати та впроваджувати в життя. Впевнена, що з проєкту я зможу отримати максимум корисних знань, які використовуватиму у покращенні свої громади», - розповіла пані Наталія. 

Ми також впевнені, що досвід ГС «ЛАООІ» стане в нагоді нашим новим колегам і спільними зусиллями ми розбудовуватимемо безбар’єрну країну! 

Працюємо далі!  

Публікацію представлено ГС «ЛАООІ» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення цього дослідження стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю ГС «ЛАООІ» та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.  

96