IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Школа радників з інклюзії: завершення

Школа радників з інклюзії: завершення

Завершено триденну школу радників, яка відбулась у неймовірній атмосфері взаєморозуміння, зацікавленості та взаємоповаги. Незважаючи на регулярні перебої з електропостачанням через обстріли ворога по нашій критичній інфраструктурі ми змогли донести найголовніші меседжі та отримати зворотній зв'язок із нашими чудовими учнями. 

Третій день школи завершився практичним майстер-класом від соціолога Юрія Щедрина: на фокус групі наші радники визначали потреби та інтереси людей з інвалідністю із використанням розробленого гайду та обговорили проведення фокус-груп в громадах. 

Також на школі ми обговорили не менш важливе питання медійного висвітлення ініціатив в сфері просування концепції інклюзії в громадах. Про ефективну розповідь та поширення інформації про власну діяльність у ЗМІ, створення інформаційних продуктів для різних цільових авдиторій, особливості роботи у соцмережах, та чіткі стандарти безбар’єрного спілкування без узагальнень та евфемізмів розповіла Анна Николаенко, журналістка-переселенка, головна редакторка регіональної телерадіокомпанії Луганщини.

По завершенню Школи всі наші радники отримали сертифікати та сувенірний мерч, аби пам’ятати що жити потрібно без бар’єрів та засвоїли: безбар’єрність – це не лише про пандуси! 

Далі на нас чекає налагодження безперервного процесу наставництва, оцінка доступності громадських просторів, створення та матеріально-технічне забезпечення робочих місць радників з інклюзивності у місцевих адміністраціях цільових громад та додатковий бонус – фінансова підтримка двох найкращих проєктів, пов’язаних із інклюзивністю громад!

Далі буде!

Публікацію представлено ГС «ЛАООІ» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення цього дослідження стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю ГС «ЛАООІ» та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.  

84