IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Школа радників з інклюзії. День перший

Школа радників з інклюзії. День перший

Нарешті ми зібрались! Нажаль, не всі, кого ми хотіли бачити змогли доїхати до міста Лева, проте перший день Школи радників став насиченим та цікавим. Спочатку ми знайомились і розповідали один одному про себе, ділились очікуваннями від школи та міркували над майбутнім, а потім наші топові експерти поділились своїми знаннями та досвідом із нашими радниками з інклюзії!

Отже!

Інна Сердюкова, експертка в сфері надання соціальних послуг та захисту прав людей з інвалідністю чесно та неупереджено простою мовою з врахуванням свого «чиновницького» досвіду не лише провела огляд кращих практик активізації та залучення людей з інвалідністю в партнерську діяльність з органами влади різного рівня, а й поділилась знаннями щодо просування спільних з владою ініціатив, політик щодо поліпшення якості наданих соціальних послуг та впровадження культури інклюзії в цілому. 

Андрій Мітяєв, розробник веб-сервісу IncNet та співавтор геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів разом з учасниками проєкту здійснив наочний огляд IT-продуктів, які і можна і потрібно використовувати в роботі інклюзивних громадських радників та провів крутий майстер-клас з використання унікальної платформи IncNet, яку використовують для координації роботи соціальних інституцій, благодійних установ, волонтерів, меценатів для адресного надання допомоги особам, які опинились в важких життєвих обставинах. 

Нас надихають натхненні очі наших радників, а ми самі намагаємось надихнути їх на плідну діяльність на користь своїх громад. 

Публікацію представлено ГС «ЛАООІ» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення цього дослідження стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю ГС «ЛАООІ» та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.

94