IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Прихисток в ресторані: волонтери Дніпра облаштували шелтер для біженців

Прихисток в ресторані: волонтери Дніпра облаштували шелтер для біженців

За даними Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України в країні нині зареєстровано тисячі місць компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб, які прихистили близько мільйона людей з початку війни. Притулки для людей, що втікають від війни, організовано у приміщеннях гуртожитків, дитячих садочків, шкіл, будівлях, які не експлуатувались за призначенням.

Волонтерський центр «РозГІ» займається наданням допомоги постраждалим від війни, вивезенням родин, жінок та дітей, що залишилися без даху над головою з міст прилеглих до лінії ведення бойових дій до м. Дніпра із їх подальшим розселенням. Тут не цураються тварин і для всіх без виключення постояльців намагаються забезпечити належні умови проживання.  

У прихистку в Дніпрі спільний дах над головою знайшли близько сотні біженців із прифронтових населених пунктів та тимчасово окупованих територій України.

Волонтерами центру, які постійно ведуть роботу із пошуку джерел фінансування місця компактного проживання, постояльці забезпечуються гарячим харчуванням.

Прихисток облаштовано у орендованому приміщенні. Раніше тут був ресторан, проте на момент початку повномасштабного вторгнення заклад вже не працював.

 

З метою покращення поточних житлових умов для ВПО Громадською спілкою «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» реалізується проект з оцінки і покращення доступності місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровській області для вразливих категорій населення, зокрема людей з інвалідністю. Проєкт реалізується за сприяння ПРООН (UNDP Ukraine / ПРООН в Україні) у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

165