IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Центр реабілітації для ветеранів «Бородянка—Центр» буде відновлений за сучасними стандартами, Прем'єр–міністр України

Центр реабілітації для ветеранів «Бородянка–Центр» буде відновлений за сучасними стандартами. Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль після координаційної наради з Міністерством у справах ветеранів України, Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством фінансів України та Офісом Президента.

«Новий «Бородянка–Центр» буде відбудований з урахуванням сучасних практик і правил безпеки, зокрема матиме облаштоване укриття. Дав завдання Мінветеранів і Мінфіну прискорити всі процедури, щоб заклад розпочав роботу вже наступного року», – зазначив Денис Шмигаль. 

Нагадаємо, у березні 2022 року Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення Міністерства у справах ветеранів України був вщент знищений внаслідок прямого влучання російського танку. Мінветеранів ініціювало створення на базі зруйнованого закладу створення сучасного центру психологічної реабілітації «Бородянка–Центр». Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна наголосила, що Центр спеціалізуватиметься на психологічній реабілітації Захисників, Захисниць, членів їхніх родин та сімей полеглих героїв. Отримати послуги у ньому зможуть всі мешканці Київської області. Усі послуги надаватимуться безкоштовно. У команді Центру працюватимуть українські фахівці. Крім цього, Мінветеранів має намір розширювати досвід психологічної допомоги, тому запрошуватиме міжнародних експертів для навчання психологів.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що спрямує грошову премію у 100 тисяч доларів, яка супроводжує медаль Свободи, на відбудову Центру Мінветеранів. 

«Уряд зі свого боку також виділить кошти, аби оперативно розпочати проєкт відновлення», – наголосив Прем'єр-міністр України.