IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Громадськість та обласна влада Луганщини зустрілися на Робочій групі з питань розробки та реалізації регпрограми «Турбота»

Громадськість та обласна влада Луганщини зустрілися на Робочій групі з питань розробки та реалізації регпрограми «Турбота»
23 жовтня засідала Робоча група з питань розробки та реалізації регіональної програми «Турбота» на базі Департаменту соцзахисту населення Луганської ОДА.

Громадськість надала пропозиції до обласної Програми на 2022-2025 роки та презентувала ряд суміжних з Програмою поточних проєктів, направлених на реалізацію завдань Програми на Луганщині.

Засідання відбувалось в змішаному форматі. Були заслухані виступи та розглянуті наступні питання:

щодо стану реалізації Програми в 2021 році та пропозиції партнерів Програми ООН із відновлення та розбудови миру (далі по тексту — UN RPP) на 2022 рік.

Представники Департаменту та Програми розвитку ООН прокоментували стан реалізації та пропозиції на наступний період.

Щодо стану реалізації проєкту «InсNet» ГС «Луганська Асоціація осіб з інвалідністю», який реалізується в рамках співпраці з UN RPP.

Виступив Андрій Жидков, координатор проекту, який надав інформацію щодо поточного стану справ по проекту та представив прототип веб-платформи, що розробляється.

Андрій Жидков

Зображення

Щодо поточного стану реалізації проєкту Колаборація мереж інклюзивних громадських радників та ГІСМАОВК».

Виступила Юлія Нагорянська, координаторка проекту ГО « Impact center CXID.UA», який реалізується також в рамках співпраці з UN RPP. Вона зазначили основні події проєкту та відповіла на запитання стосовно запровадження практичних напрацювань документів в діяльність мережі Інклюзивних громадських радників Луганщини.Щодо проекту «Запровадження інноваційних механізмів ГІСМАОВК на рівні громад».

Юлія Нагорянська

Виступила Ірина Міхальова, яка зробила презентацію нового проекту ГО Фундація "Простір“ в рамках підтримки сталості експерименту UN RPP, пов'язаним з функціонуванням Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів».

Зображення

Щодо роботи мережі Інклюзивних громадських радників (далі скорочено — ІРГ).

Доклався Микола Надулічний — голова ГС «Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю» та прокоментував основне, чим займається мережа на території Луганської області та в конкретних громадах знаходження радників.

Ганна Борова, представниця Програми ООН із відновлення та розбудови миру прокоментувала періодичні зустрічі мережі ІГР, результати та вплив на формування культури інклюзії в східних областях України та прокоментувала плани Амбасадорів миру та Мережі ІГР з пропозиціями щодо включення в регіональний план Всеукраїнської компанії «16 днів проти насильства» на Луганщині.

Ганна Борова

Вирішили:

  • інформацію по поточним проектам, що реалізуються громадськістю в рамках співпраці з UN RPP відповідно до завдань Програми «Турбота» взяти до уваги;
  • визнати необхідність представлення проекту щодо забезпечення сталості системи ГІСМАОВК більш широкому колу громадськості та влади на черговій обласній координаційній раді;
  • прийняти рекомендації та включити пропозиції Амбасадорів миру та Мережі ІГР в регіональний план Всеукраїнської компанії «16 днів проти насильства» на Луганщині.

Джерело:

Консультативна рада з питань соціальної єдності при Програмі ООН із відновлення та розбудови миру.

20