IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Новини

Показати фільтр
від
до
Солонолиманський реабілітаційний центр отримав спеціалізоване обладнання для гігієнічних процедур
Невід’ємним аспектом життя будь-якої людини є особиста гігієна. І, якщо в повсякденному житті ми не замислюємось над простими речами як-то прийняття ванни чи душу, то під час реабілітації маломобільні пацієнти та пацієнтки потребують додаткових умов для гігієнічних процедур.
0
Як роботодавцю отримати компенсацію за працевлаштування людини з інвалідністю, - Уряд
Наприкінці серпня Кабінет міністрів України запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.
8
ГС "ЛАООІ" передала важливі медичні аксесуари медустановам Львівщини
Командою ГС «ЛАООІ» розповсюджено протипролежневі матраци серед медичних закладів Львівської області, на лікуванні в яких наразі перебувають важкохворі пацієнти. Також матраци планується розподілити серед закладів Дніпропетровської області.
7
На Львівщині перший випускник Автошколи для людей з інвалідністю отримав посвідчення водія
У сервісному центрі МВС с. Зимна Вода в рамках реалізації проєкту «Автошкола для осіб з інвалідністю» перший з випускників успішно склав практичний іспит на право керування легковим авто. Про це повідомляє пресслужба відомства.  
9
«Лікарі до нас ставляться дуже по-людськи, з більшою віддачою, повагою, як до рідних», - фокус-група у Соснівці на Львівщині
Львівська обласна лікарня відновного лікування у місті Соснівка на Львівщині надає спеціалізовану медичну допомогу з відновного лікування пацієнтам та пацієнткам із професійними захворюваннями, захворюваннями центральної та периферичної нервової системи, захворюваннями опорно-рухового апарату, наслі
14
Відділення реабілітації у Сумах: чергове фокус-групове дослідження умов та потреб закладу
У лютому 2020 року на базі Центральної міської клінічної лікарні міста Суми було відкрито нове відділення реабілітації з цілодобовим наглядом на 20 ліжок.
8
Протезування в Україні: якісно, сучасно, безоплатно
Починаючи з 2014 року, від початку війни на Сході України, перед державою постала необхідність розвивати протезну галузь. З метою підвищення в Україні рівня протезно-ортопедичних послуг до міжнародного було організовано та проведено навчальні проекти для українських фахівців.
14
Злагодженість колективу та якісні послуги: підсумок фокус-групового дослідження в Дніпровській міській лікарні № 4
Відділення фізичної та реабілітаційної медицини Дніпровської міської клінічної лікарні слугує базою практичної частини інтернатури для лікарів-інтернів фізичної та реабілітаційної медицини.
9
З 1 грудня зміняться правила ввезення та обліку гуманітарної допомоги
5 вересня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану».
9
ГС "ЛАООІ" отримала крісла колісні від Благодійного Фонду «Довіра.Україна»
Завдяки програмі разової допомоги від Nova Poshta Humanitarian та друзям Асоціації колісні засоби дістались адресатів, які проходять реабілітацію, абсолютно безкоштовно.
8
Ми різні, але рівні!
Напередодні першого вересня з друкарських верстатів зійшла книга "Світ без меж" – видання про розмаїття та рівність, що доступно та легкою мовою розповідає про інклюзію. Видання призначене для дітей молодшого шкільного віку. Примірники вже поширено серед 20 000 шкіл по всій Україні.
8
Маємо надпрекрасні новини!
Ви знаєте, наскільки наполегливо наша команда працює над тим, аби навколишнє середовище було безбар'єрним та доступним для всіх без виключення. Одне зі складних питань, яке потребує комплексного рішення - доступність залізничних вокзалів та сервісів.
8
Фокус-група у Охтирці: деталі опитування від соціологів ЛАООІ
Улітку 2023 в Охтирці відкрито реабілітаційне відділення: у головному корпусі районної лікарні виділено частину першого поверху та проведено ремонт. Потреба в створенні такого підрозділу виникла давно, адже менеджмент закладу усвідомлює необхідність повернення в соціум повноцінної здорової людини.
13
Увага! Важлива інформація!
UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення спільно з партнерами створив гарячу лінію з питань підтримки жіночого здоров’я, де консультують провідні фахівчині у галузі репродуктивного здоров’я.  
13
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!!!
Мінсоцполітики: Громадські організації, які опікуються людьми з інвалідністю, можуть отримати державну підтримку в розмірі до півмільйона гривень
15