IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Новини

Показати фільтр
від
до
Де можна оформити допомогу в місті Київ?! Відповіді тут

Кількість переселенців, зареєстрованих у Києві на початок травня, склало 37 тисяч людей. Найбільше кількість ВПО, за даними КМДА, прибуває в столиці з Донецької, Київської та Чернігівської областей. Розповідають, де надають допомогу переселенцям в Киеве.

Розпочала роботу гаряча лінія SaveUA для внутрішньо переміщених осіб

Деталі: #ВАР та міжнародний благодійний фонд #SAVEUA у партнерстві з Help - Hilfe zur Selbsthilfe в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист населення, яке постраждало від війни в Україні», створили гарячу лінію підтримки для внутрішньо переміщених осіб «Гаряча лінія SaveUA для ВПО».

«Медіапростір Україна» видавали сім'ям вимушених переселенці в Дніпрі корм для тварин

 Сьогодні волонтери громадської організації «Медіапростір Україна» видавали сім'ям вимушених переселенців корм для тварин. Їжу для хвостатих надала громадська організація «Друг».

 

 
Розпочинаємо проект @prostheticsforukrainians БЕЗКОШТОВНЕ ПРОТЕЗУВАННЯ для українців
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ! Розпочинаємо проект @prostheticsforukrainians БЕЗКОШТОВНЕ ПРОТЕЗУВАННЯ для українців, які втратили кінцівки в наслідок бойових дій !
Відважні волонтери  та співробітники Червоного Хреста м.Краматорськ продовжують працювати

Незважаючи на напружену ситуацію у місті наша команда не зупиняється ! Відважні волонтери та співробітники Червоного Хреста міста Краматорськ продовжують працювати. У такий важкий час- наша мета підтримати всіх хто залишився у місті та мешкає далеко від центру. Всіх тих ,хто втратив фінансову стабільність!

Допомога від держави для ВПО: хто та як отримуватиме виплату з травня

З травня місяця, згідно з Постановою Кабінету Міністрів № 457 від 16 квітня 2022 року «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією рф проти України», отримувати щомісячну допомогу від держави мають право наступні категорії осіб.

 
 

 

 

Грошова допомога для внутрішньо переміщених осіб від ООНівськи структур

Агентство ООН у справах біженців проводить збір даних для надання своєї допомоги, у тому числі грошової допомоги, людям, які були змушені покинути свої домівки внаслідок воєнних дій з метою допомогти їм задовольнити свої нагальні потреби в тому числі тимчасове житло, їжу та предмети особистої гігієни, аби вони могли оселитися та відновити життя на новому місці.

 

 
 

 

 

Ресурс «Там, де вас чекають» допомагає українцям евакуюватися потягом та знаходити прихисток.

В Україні вже працює проєкт «Там, де вас чекають», який допомагає українцям евакуюватися потягом, знаходити прихисток та знайти варіанти отримання гуманітарної допомоги.

 

 

 
 

 

 

Норвезька рада у справах біженців (NRC) розпочинає реєстрацію на отримання грошової допомоги для ВПО.

Грошову допомогу буде спрямовано на задоволення базових потреб протягом трьох місяців.

Запрацювала онлайн реєстрація Міжнародного Комітету Червоного Хреста для участі у грошовій допомозі ВПО.

 

Запрацювала онлайн реєстрація Міжнародного Комітету Червоного Хреста для участі у грошовій допомозі ВПО.

 

Медичне Братство - Medical brotherhood надає безкоштовні медичні консультації. Звертайтеся на їх Фейсбук сторінку

З початку війни сотні тисяч людей приєднались до волонтерського фронту. Кожен та кожна у своїй сфері щодня допомагають безлічі людей, які потребують підтримки. Щоб зробити цю допомогу більш ефективною, важливо обирати той напрям, у якому ви найкраще розумієтесь.

Волонтери з Луганщини в Дніпрі допомагають забезпечувати біженців необхідним

Протягом трьох останніх колектив ГО «Медіапростір Україна» разом з волонтерами надав допомогу 19 сім'ям - це 68 людей, серед них 14 дітей, 18 людей похилого віку.

"Відповідальні громадяни" оголошують про початок збору заявок на термінову допомогу
Гуманітарна організація "Відповідальні громадяни"  збирає заявки на термінову допомогу для людей, хто зараз проживає у Донецькій чи Луганській областях.
ВПО в Україні зможуть оформити виплати через застосунок ДІЯ вже з 20 квітня

Вимушені переселенці в Україні зможуть оформити виплати в розмірі 2000 грн (3000 грн для дітей та осіб з інвалідністю) через застосунок "Дія" вже з 20 квітня.

Мобільні пічки корисні населенню в ситуації відсутності електроенергії, водопостачання та газу

Така мобільна пічка зараз працює для більш ніж 250 осіб в одному з кварталів міста Сєвєродонецьк серед багатоповерхівок, які продовжуються руйнуватися снарядами агресору. Вона надає можливість кип’ятити воду та  готувати гарячу їжу, організовувати сушку речей та обігрів.