IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Новини

Показати фільтр
від
до
Інклюзивні громадські радники: обладнано робочі місця

Триває реалізація проєкту "Мережа радників з інклюзії" у шести громадах Львівщини та Франківщини.

111
Хакатон міні-проєктів: стали відомі переможці конкурсу

Ми продовжуємо реалізацію амбітного проєкту із впровадження мережі проактивних громадських радників з інклюзії у шести громадах Львівської  та Івано-Франківської областей і раді повідомити про підсумки проведеного конкурсу міні-проєктів у форматі Хакатону.

119
Школа радників: зворотній відгук

Завжди щасливі отримувати фідбек нашої діяльності!

86
Новояворівська громада: плацдарм розвитку інклюзії та безбар’єрності на Львівщині

Голова ГС «ЛАООІ» Микола Надулічний за запрошенням інклюзивних громадських радниць Новоярівська відвідав громаду та зустрівся із її очільником Володимиром Мацелюхом.

87
Проєктний менеджемнт як запоруха успіху розвитку громади

Про Project management, словосполуення, яке впевнено увійшло в наше життя та стало синонімом професійнаої діяльності, в основі якої - поєднання найсучасніших наукових знань і технологій з практичними навичками розповіли ментори "Школи інклюзивних радників".

94
Школа радників з інклюзії: триває підготовка

Проєкт «Мережа радників з інклюзії» триває!

94
Далеко від дому, але з Україною в серці: Тепла ялинка вітає дітей Луганщини

Є в нас одна чудова традиція – під час різдвяних свят об’єднувати зусилля та вітати діток Луганщини, що належать до родин соціально вразливих категорій. Цього року попри традиційні правила на жаль ми не можемо всі зібратися разом, але це не заважає нам надавати підтримку потребуючим, а проект взагалі набуває міжнародних масштабів.

96
ГС «ЛАООІ» - це неймовірна команда яка здатна працювати 24/7/365(6), полегшуючи життя оточуючих

Ми підбили підсумки своєї минулорічної діяльності і нам є про що розповісти

131
Громади Дніпропетровської області отримують допомогу для облаштування шелтерів

На суму майже 600 000 гривень надано допомогу тимчасовим прихисткам у Синельніковському та Новомосковському районах Дніпропетровщини

157
Першотравенськ отримав допомогу для облаштування шелтеру

Першотравенськ на Дніпропетровщині від початку повномасштабного вторгнення прихистив декілька тисяч вимушених біженців, в тому числі з маломобільних груп та з інвалідністю. За даними міськради, переважно це люди з Донеччини й Луганщини. Як і в ряді населених пунктів України під місця компактного проживання тут переобладнали комунальні заклади. Серед них ясла-садок комбінованого типу «Білочка».

119
Підбиваємо підсумки бентежного 2022-го року

Ми підбили підсумки своєї минулорічної діяльності і нам є про що розказати. Почнемо з того – хто ж ми? Юридичною мовою Громадська спілка «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» - це добровільне громадське об'єднання, членами якого є фізичні та юридичні особи приватного права, створене для здійснення та захисту прав і свобод людей, задоволення суспільних, зокрема, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів як безпосередніх членів спілки так і недотичних до неї нужденних земляків. 

129
Прихисток в Дніпрі отримав допомогу від міжнародних донорів

Навчально-виробниче підприємство Українського товариства сліпих як шелтер почало працювати з перших днів війни – з 25 лютого. Спочатку сюди приймали виключно членів Українського товариства сліпих, але пізніше, коли кількість переселенців побільшала – кожного, хто потребував допомоги.

144
Волоське - прихисток на березі Дніпра

Село Волоське вперше дало прихисток біженцям зі Сходу ще у 2014 році. Тоді в селі під Дніпром БФ «Помагаєм» було створено Центр для переселенців і за літо 2014 року через нього пройшло понад 700 людей. 

123
Солонянська громада як прихисток тисяч громадян

Солонянська територіальна громада прихистила понад півтори тисячі вимушених переселенців вже доставлено ряд необхідних побутових приладів, обладнання та медичної техніки.

114
Проєкт з покращення умов проживання ВПО в тимчасових прихистках: фінал

Фінал року - це чудовий привід підбивати підсумки. 2022-й був дійсно складним та важким. Проте він не став роком зневіри, а, навпаки, дав нові поштовхи та стимули. 

147