IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Новини

Показати фільтр
від
до
Надання багатоцільової грошової допомоги особам які мешкають ближче ніж за 30 км від лінії фронту
Спільно з міжнародним партнером Solidar Suisse, команда ГС "ЛАООІ" розпочала новий проєкт спрямований на те, щоб надати допомогу мешканцям окремих громад Харківської та Донецької областей.    
57
Дослідження потреб та викликів закладів охорони здоров’я, що надають послуги з реабілітації особам, які отримали травми та порушення внаслідок війни завершено
Протягом декількох місяців команда ГС «ЛАООІ» разом з фахівцями-соціологами займались комплексним дослідженням потреб та викликів закладів охорони здоров’я, що надають послуги з реабілітації особам, які отримали травми та порушення внаслідок війни.
43
У яких умовах отримують реабілітаційні послуги українці, постраждалі внаслідок війни та чи доступні реабілітаційні центри для маломобільних громадян та людей з інвалідністю?
Протягом декількох місяців команда ГС «ЛАООІ» разом з фахівцями-соціологами займались комплексним дослідженням потреб і викликів закладів охорони здоров’я, що надають послуги з реабілітації особам, які отримали травми та порушення внаслідок війни та географічно розташовані у трьох
40
Працівникам та працівницям низки закладів охорони здоров’я надано юридичні консультації
Консультації стосувались питань нормативного та законодавчого регулювання діяльності медичних працівників/працівниць, їхніх прав та обов’язків для працівників пілотних закладів охорони здоров’я в межах проєкту «Розвиток потенціалу пілотних закладів охорони здоров’я щодо надан
33
Міжнародна допомога як запорука успішної реабілітації українців
Улітку 2023 в Охтирці відкрито реабілітаційне відділення: у головному корпусі районної лікарні виділено частину першого поверху та проведено ремонт. Потреба у створенні такого підрозділу набула великої актуальності після повномасштабного вторгнення Росії в Україну.   
38
Пасивна розробка суглобів як важливий елемент реабілітації в посттравматичний чи постопераційний період
Пасивна розробка суглобів є важливою складовою тривалої неактивної реабілітації кінцівок в посттравматичний чи постопераційний період.
46
Солонолиманський ребцентр отримав сучасні бальнеологічні ванни
 Бальнеологія – методика фізіотерапії мінеральними водами, а також лікувальними грязями великого переліку захворювань.
36
Зі святом!
Сьогодні ми вітаємо тих, хто присвятив своє життя служінню людям! Повсякденна діяльність працівників соціальної сфери непомітна на перший погляд, проте вона безцінна та важлива!
36
Конфліктні ситуації у роботі лікарів, як одна з причин професійного вигорання та медотики їхнього розв’язання
Конфлікти – це частина нашого життя, а вміння їх вирішувати є запорукою вдалих взаємовідносин.
34
Ефективне спілкування медичного персоналу з пацієнтами як запорука успіху для обох сторін
Вигорання медичного персоналу позначається, в першу чергу, на якості надання допомоги, безпеці та задоволеності пацієнтів, адже втомлені та психічно неврівноважені лікар, медсестра, ерготерапевт – це суттєва прогалина в програмі реабілітації пацієнтів та пацієнток лікарського закладу.
30
Сучасне реабілітаційне обладнання – запорука вдалої підготовки видужуючих пацієнтів до повернення в повноцінне життя
Повноцінний реабілітаційний процес необхідний для підготовки пацієнтів та пацієнток до одужання та повернення до повноцінного життя, а якісне та сучасне обладнання відіграє важливу роль у процесі реабілітації людей, адже допомагає відновитись після травм, інсульту та інших хвороб.  
52
Солонолиманський реабілітаційний центр отримав спеціалізоване обладнання для гігієнічних процедур
Невід’ємним аспектом життя будь-якої людини є особиста гігієна. І, якщо в повсякденному житті ми не замислюємось над простими речами як-то прийняття ванни чи душу, то під час реабілітації маломобільні пацієнти та пацієнтки потребують додаткових умов для гігієнічних процедур.
48
Серію тренінгів для працівників та працівниць медичних установ розпочато
Команда ГС «ЛАООІ» розпочала проведення навчань для представників та представниць шести закладів охорони здоров’я включених до системи надання реабілітаційної допомоги на реабілітаційних маршрутах, які географічно перебувають у трьох областях України: Львівській, Дніпропетровській
46
Як роботодавцю отримати компенсацію за працевлаштування людини з інвалідністю, - Уряд
Наприкінці серпня Кабінет міністрів України запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.
39