IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Новини

Показати фільтр
від
до
Інклюзивні громадські радники: механізм ефективного діалогу у громадах між громадою та владою

Експеримент з інклюзивними громадськими радниками який 2019 році на Луганщині реалізовувався ГС «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» показав вдалий приклад активізації та залучення людей з інвалідністю в партнерську діяльність з органами влади різного рівня для адвокації питань, пов'язаних із захистом їх прав та просування спільних з владою ініціатив, поліпшення якості наданих соціальних послуг, просування культури інклюзії в цілому та Стратегії безбар'єрності України.

Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом. Він покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. 

Тимчасові модульні конструкції як постійне житло для ВПО

Модульні конструкції у довоєнні часи були поширені на дачах, як літні будиночки та «побутівки» для працівників виробництв, тощо.  З 2014 року вони увійшли в повсякденне життя українців, житло яких розтрощили ворожі війська, та стали притулком для тисяч переселенців із Донбасу. 

Місця компактного проживання для ВПО: умови та перспективи

За даними Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України в країні нині зареєстровано тисячі місць компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб, які прихистили близько мільйона людей з початку війни.   

Про це Міністерка повідомила під час круглого столу, присвяченого питанням посилення захисту та підтримки українських дітей з важкими формами інвалідності.

 

ГС «ЛАООІ», представники обласної та місцевої влади Львівщини та фахівці Фонду соціального захисту інвалідів здійснили ознайомчий візит до Реабілітаційного центру «Галичина». Наша мета – покращити якість надання реабілітаційних послуг, адже ми прагнемо забезпечити максимально якісне відновлення наших боронців. Як фізичне так і морально-психологічне.

За даними Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України в країні нині зареєстровано тисячі місць компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб, які прихистили близько мільйона людей з початку війни. Притулки для людей, що втікають від війни, організовано у приміщеннях гуртожитків, дитячих садочків, шкіл, будівлях, які не експлуатувались за призначенням.

За ініціативою Міністерства у справах ветеранів України група народних депутатів розробила зміни до податкового законодавства у сфері забезпечення житлом та зниження податкового навантаження на доходи сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України у період дії воєнного стану.

Центр реабілітації для ветеранів «Бородянка–Центр» буде відновлений за сучасними стандартами. Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль після координаційної наради з Міністерством у справах ветеранів України, Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством фінансів України та Офісом Президента.

Ми прямуємо за лінією фронту і наша діяльність знаходить позитивні відгуки у громадах, до яких ми здійснюємо гуманітарні візити. 

16 листопада ресурс представлено загалу. Його створено за ініціативи першої леді країни Олени Зеленської. 

В закладі до 24 лютого мешкало 255 підопічних. Натепер інтернат опікується ще й пацієнтами-біженцями, зокрема зі Сходу України. 

ЮНІСЕФ обʼєднує зусилля з Міністерством соціальної політики, щоб забезпечити комплексну підтримку працівників соціальної сфери по всій країні, які продовжують надавати послуги сім’ям з дітьми в умовах війни.

Знову і знову, за будь якої погоди, на будь яку відстань! Ми продовжуємо надавати допомогу українцям, постраждалим внаслідок збройної агресії рф. Мешканці деокупованих населених пунктів потребують нашої уваги і разом з нашими надійними міжнародними партнерами NRC - Norwegian Refugee Council ми намагаємось якомога більше її приділити.

Соціальна сфера продовжує цифровізовуватися й відтепер сервісні центри головних управлінь Пенсійного фонду прийматимуть цифровий паспорт громадянина України (ID-картку). Тож не обов’язково мати з собою фізичний паспорт чи його копію, достатньо поділитись ним у кілька кліків через застосунок Дія, - повідомляє Мінсоцполітики.