IncNet.org.ua IncNet.org.ua

ЛАООІ досліджує умови проживання переселенців у місцях компактного проживання

За даними Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України в країні нині зареєстровано тисячі місць компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб, які прихистили близько мільйона людей з початку війни.
Притулки для людей, що втікають від війни, організовано у приміщеннях гуртожитків, дитячих садочків, шкіл, будівлях, які не експлуатувались за призначенням. Частину з них вдалося відремонтувати, решта ж прийняла ВПО у тому стані, в якому вони перебували на кінець лютого: без ремонту, систем опалення та енергозабезпечення.
З метою покращення поточних житлових умов для ВПО протягом жовтня поточного року Громадською спілкою «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» реалізується проект з оцінки і покращення доступності місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровській області для вразливих категорій населення, зокрема людей з інвалідністю.
Проєкт реалізується за сприяння ПРООН (UNDP Ukraine / ПРООН в Україні) у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.