IncNet.org.ua IncNet.org.ua

TacticMedAid запустили застосунок на iOS . Як він працює?

TacticMedAid запустили застосунок на iOS . Як він працює?

Як врятувати життя? Що робити до приїзду лікаря? Де цього навчитися? Відповіді на ці запитання надають у центрі навчання домедичної допомоги TacticMedAid.

І це надзвичайно важливо, адже багато смертей у бою стаються ще до того, як поранений дістанеться лікарні, і життя постраждалого залежить від людини, яка надає їй першу допомогу.

Головна мета фахівців TacticMedAid — врятувати якомога більше життів військових і цивільного населення. Для всіх охочих долучитися до центру, будуть проведені навчання, завдяки яким вони зможуть стати тренерами з домедичної допомоги. Також на телеграм-каналі є безліч відеоуроків, які навчають, як правильно зупинити кровотечу з голови, шиї, на нозі, на руці, розповідають про те, яка різниця між турнікетом і джгутом, тощо. Для закріплення результату розроблено спеціальний бот, в якому учні практикуються і закріплюють здобуті знання.

TacticMedAid створено за протоколами TCCC – це Tactical Combat Casualty Care, тобто тактична допомога військовим у разі поранень. Як кажуть експерти, важливо, щоб кожен, хто хоче долучитися, розумів гасло тактичної медицини: «Правильні дії у правильний час». Для цього потрібно працювати строго за алгоритмами.TacticMedAid має два напрямки:
Цивільний
Тут ви дізнаєтеся все про зупинку кровотечі. Адже саме крововтрата вважається найпоширенішою та найнебезпечнішою причиною смерті в умовах війни.
Військовий
Частина для військових містить пояснення алгоритмів дій при різних поширених видах травм та поранень в умовах бойових дій.
Завантажити застосунок на iOS можна безоплатно за посиланням https://apple.co/3ILN1Ly
Навчайтеся, щоб допомагати!
Застосунок створено за підтримки та координації 42flows.tech, UniSafe, Олена Светлов, Український католицький університет UCuniversity, організації Stop The Bleed ACS та інших.