IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Відбулася нарада про відновлення роботи Луганського міжрегіонального центру професійної, медико-фізичної та соціальної реабілітації

Відбулася  нарада про відновлення роботи Луганського міжрегіонального центру професійної, медико-фізичної та соціальної реабілітації
Відбулася нарада про відновлення роботи Луганського міжрегіонального центру професійної, медико-фізичної та соціальної реабілітації
08 лютого 2022 року в онлайн форматі відбулась нарада між офісом Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю, Міністерством соціальної політики України та Луганською облдержадміністрацією про відновлення роботи Луганського міжрегіонального центру професійної, медико-фізичної та соціальної реабілітації.
Участь у заході приймали Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова, заступниця голови облдержадміністрації Катерини Безгинська, директорка Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Елеонора Поліщук, представники Міністерства соціальної політики України.
Катерина Безгинська подякувала Урядовій уповноваженій з прав осіб з інвалідністю Тетяні Баранцовій за увагу до проблем Луганської області.
 
 
Директорка Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Елеонора Поліщук розповіла про стан справ щодо впровадження реабілітаційних послуг у Луганській області та проблемні питання у цій сфері.
Під час зустрічі обговорили головні питання ефективної роботи системи соціального захисту осіб з інвалідністю, формування умов взаємодії влади та громадськості, а також проблеми, які виникають в поточній діяльності, та шляхи їх подолання.
Ключовим аспектом наради стало напрацювання спільного плану дій щодо відновлення роботи Луганського міжрегіонального центру професійної, медико-фізичної та соціальної реабілітації і створення робочої групи для реалізації відповідної діяльності.
Зображення