IncNet.org.ua IncNet.org.ua

RESCUE TAGS - рятівна бирка для допомоги людям, які мають проблеми з комунікацією

RESCUE TAGS - рятівна бирка для допомоги людям, які мають проблеми з комунікацією

Періодично трапляються випадки, коли дитина чи доросла людина опиняються в екстреній ситуації. Дитина може загубитися в торговому центрі, в натовпі. Літня людина може забути, де вона проживає, як її звуть і загубитися також. У будь-якому віці трапляються епілептичні напади, гострі алергічні реакції, тощо.

Якщо сутність проблеми не зарозуміла, а людина в екстреному стані не здатна до ефективної комунікації, допомогти їй складно.

В такому випадку допоможуть Rescue Tags — рятівні бирки, які розроблено для надання корисної інформації тому, хто намагається надати допомогу.

Бирка виготовлена з штучного сатину і на неї термотрансферним друком нанесена наступна інформація. «Зірка життя» — символ, який вказує на призначення бирки. Це шестикутна зірка з посохом Асклепія - символ, який використовується для позначення машин швидкої допомоги. Далі наведено контактний телефон компетентної особи (зазвичай це мати дитини чи близький родич людини), за яким рекомендується негайно  звернутися. Компетентна особа надасть необхідні пояснення і допоможе вирішити проблему. Окрім цього на бирці надруковано QR-код с короткою інструкцією, яка пояснює непідготовленій людині, що хоче надати допомогу, як діяти в цьому конкретному випадку.

Бирка надійно закріплюється на верхньому одязі дитини чи дорослої людини таким чином, щоб вона носилася приховано, але досить легко виймалася для зчитування інформації. Приоритетною зоною є зовнішні кишені верхнього одягу (куртка, піджак, тощо) з лівого боку. Написи та символи витримують не менш 10 циклів прання в загальному режимі та стійки до механічного впливу.

Інструкція по закріпленню та пошуку бирок на одязі, наведено у першому файлі, який прикріплено до цієї статті.

Також у прикріплених до статті файлах наведено інструкції, які відкриваються за певними QR-кодами, що розміщено на бирках. Це інструкції по наданню допомоги дитині з РАС, спілкуванню з людиною, яка страждає на деменцію, домедичній допомозі при гострому алергічному нападі, при епілептичному нападі та при діабетичному нападі.

Використання бирок не виключає паралельного використання інших способів ідентифікації (кулони, браслети з написом, тощо).

Необхідно пам'ятати, що не варто нав'язувати своє спілкування та допомогу будь-кому, якщо ви не певні, що це потрібно. Але у випадку потреби, коли людина, яка потребує допомоги не може комунікувати, є сенс пошукати рятівну бирку. У будь-якому випадку краще запросити для цього співробітника поліції, ДСНС та діяти максимально коректно і обережно.

Сьогодні в Сєвєродонецьку перші тридцять родин отримали комплекти рятівних бирок для використання.

Зображення

Якщо вам потрібні подібні бирки, звертайтеся, натискаючи кнопку «Отримати допомогу» на web-порталі IncNet.org.ua та заповнюючи відповідну форму.

Зображення

Отримати консультації по використанню рятівних бирок можна написавши лист Інклюзивному Громадському Раднику, який обслуговує Вашу громаду, або адміністрації web-порталу IncNet.org.ua.

Будемо вдячні за поширення цієї інформації.

Файл 1:
Завантажити 369 Кбзавантажений 30 разів
Файл 2:
Завантажити 349 Кбзавантажений 24 рази
Файл 3:
Завантажити 270 Кбзавантажений 19 разів
Файл 4:
Завантажити 271 Кбзавантажений 15 разів
Файл 5:
Завантажити 275 Кбзавантажений 14 разів
Файл 6:
Завантажити 270 Кбзавантажений 15 разів