IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Статті

Показати фільтр

Стартував проєкт покращення житлових умов людей, що втікаючи від війни знайшли свій прихисток у будівлях шкіл, садочків, промисловних об'єктів.

За посиланням Ви знайдете підборку з посиланнями на корисні джерела, методики, книжки, тощо. 

В Україні 370 закладів соціального та медичного характеру надають різний спектр реабілітаційних послуг. Є перелік біля 100 установ, що рекомендований Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю.

Представляємо основні терміни та поняття, які використовуються в інклюзивному законодавстві України.

За підрахунками Міністерства охорони здоров'я, через війну в Україні не менш як 60% українців потребують психологічної допомоги. Переживання травматичного досвіду, пов’язаного з війною, може мати довготривалі негативні наслідки для психіки та унеможливлюватиме подальше нормальне життя.

За підрахунками Міністерства охорони здоров'я, через війну в Україні не менш як 60% українців потребують психологічної допомоги. Переживання травматичного досвіду, пов’язаного з війною, може мати довготривалі негативні наслідки для психіки та унеможливлюватиме подальше нормальне життя.

Застосунок TacticMedAid потрібен, щоб навчити військових та цивільне населення надавати першу домедичну допомогу постраждалим під час війни. Користуватися застосунком можна без інтернету.

 

ПТСР у дітей: що потрібно знати?

 

Ми підготували інфографіку про найпоширеніші реакції  дітей на психологічну травму з огляду на вік дитини. Памятайте, що це природна і нормальна реакція на ненормальні події.

 

У Львові учасник російсько-української війни виготовляє триколісні електричні скутери, на яких можуть їздити люди з інвалідністю, які пересуваються на колісних кріслах.

Представляємо Вашій увазі сучасну методичну розробку "Робота та співпраця з батьками дітей з особливими освітніми потребами"
Сподіваємося на те, що її використання допоможе у впровадженні інклюзивних підходів особливо при взаємодії з батьками дітей з ООП

08 лютого 2022 року в онлайн форматі відбулась нарада між офісом Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю, Міністерством соціальної політики України та Луганською облдержадміністрацією про відновлення роботи Луганського міжрегіонального центру професійної, медико-фізичної та соціальної реабілітації.

В Україні стала доступною до перегляду перша серія нового освітнього серіалу «Безбар'єрна грамотність». 

Серіал буде розміщати всі свої випуски на порталі Дія. Цифрова освіта.
Метою створення серіалу є навчання широких верств населення основним принципам безбар'єрності.

І робити це можна  за рахунок бюджетних коштів. Але важливо роботи це правильно. Не кожен соціальний проєкт є соціальною послугою. Важливим є знання стандартів   та механізмів закупівлі соціальних послуг. Соціальне замовлення є одним з таких механізмів.  

Стартував проєкт «Рятівна бирка», який направлений на допомогу в екстрених ситуаціях людям, які мають проблеми з комунікацією. Основною цільовою аудиторією є родини, які мають невербальних дітей, або людей літнього віку з деменцією. Також проєкт направлений на полегшення роботи співробітникам Нацполіції, ДСНС, працівникам медичних установ.