IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Статті

Показати фільтр

Стартував проєкт «Рятівна бирка», який направлений на допомогу в екстрених ситуаціях людям, які мають проблеми з комунікацією. Основною цільовою аудиторією є родини, які мають невербальних дітей, або людей літнього віку з деменцією. Також проєкт направлений на полегшення роботи співробітникам Нацполіції, ДСНС, працівникам медичних установ.

08 лютого 2022 року в онлайн форматі відбулась нарада між офісом Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю, Міністерством соціальної політики України та Луганською облдержадміністрацією про відновлення роботи Луганського міжрегіонального центру професійної, медико-фізичної та соціальної реабілітації.

І робити це можна  за рахунок бюджетних коштів. Але важливо роботи це правильно. Не кожен соціальний проєкт є соціальною послугою. Важливим є знання стандартів   та механізмів закупівлі соціальних послуг. Соціальне замовлення є одним з таких механізмів.  

Стартував проєкт покращення житлових умов людей, що втікаючи від війни знайшли свій прихисток у будівлях шкіл, садочків, промисловних об'єктів.

У Львові учасник російсько-української війни виготовляє триколісні електричні скутери, на яких можуть їздити люди з інвалідністю, які пересуваються на колісних кріслах.

Представляємо Вашій увазі сучасну методичну розробку "Робота та співпраця з батьками дітей з особливими освітніми потребами"
Сподіваємося на те, що її використання допоможе у впровадженні інклюзивних підходів особливо при взаємодії з батьками дітей з ООП

В Україні стала доступною до перегляду перша серія нового освітнього серіалу «Безбар'єрна грамотність». 

Серіал буде розміщати всі свої випуски на порталі Дія. Цифрова освіта.
Метою створення серіалу є навчання широких верств населення основним принципам безбар'єрності.