IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Про проєкт

IncNet - веб-платформа для координації роботи соціальних інституцій, благодійних установ, волонтерів, меценатів для адресного надання допомоги особам, які опинилися в важких життєвих обставинах, в першу чергу особам з інвалідністю. Також ця веб-платформа - це джерело інформації про інноваційні методи та засоби соцпослуг, реабілітації, інклюзивні заходи в сферах освіти, молодіжної політики та культури.

Проєкт IncNet вперше було представлено на хакатоні Hack for Locals 2.0 восени 2020 року, який був організований Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні разом із Міністерством цифрової трансформації України. На цьому заході проєкт IncNet отримав спеціальний приз від  Луганської асоціації організацій осіб з інвалідністю та менторску підтримку у реалізації з боку ПРООН.

Реалізацією проєкту займається Громадська спілка "Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з Департаментом соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації, ГО "Лабораторія розвитку Луганщини", ГО "Амбасадори Миру", ГО "Медіапростір Україна", ГО "Імпакт Центр Схід.ЮА".


Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу та технічного адміністрування Програми розвитку ООН.

Регламентні документи: