IncNet.org.ua IncNet.org.ua

Про проєкт

IncNet - веб-платформа для координації роботи соціальних інституцій, благодійних установ, волонтерів, меценатів для адресного надання допомоги особам, які опинилися в важких життєвих обставинах, в першу чергу особам з інвалідністю. Також ця веб-платформа - це джерело інформації про інноваційні методи та засоби соцпослуг, реабілітації, інклюзивні заходи в сферах освіти, молодіжної політики та культури.

Проєкт IncNet вперше було представлено на хакатоні Hack for Locals 2.0 восени 2020 року, який був організований Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні разом із Міністерством цифрової трансформації України. На цьому заході проєкт IncNet отримав спеціальний приз від  Луганської асоціації організацій осіб з інвалідністю та менторску підтримку у реалізації з боку ПРООН.

Реалізацією проєкту в 2021 році займалась Громадська спілка "Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з Департаментом соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації, ГО "Лабораторія розвитку Луганщини", ГО "Амбасадори Миру", ГО "Агентство стійкого розвитку Луганського регіону",  ГО "Медіапростір Україна", ГО "Імпакт Центр Схід.ЮА" та ЛОБО "Фонд Громад Луганщини "Хорс".

Проєкт реалізовано в 2021 році за підтримки Європейського Союзу та технічного адміністрування Програми розвитку ООН.

З 2022 року ця веб платформа підтримується за рахунок мережі волонтерів - зареєстрованиих на платформі Інклюзивних Громадських Радників (ІГР).

Регламентні документи: